Paieška

Sinterra - Chiptuning, Galios didinimas, DPF/FAP, Kietuju daleliu filtras, elektroninių blokų remontas

KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA

 

 Dauguma klientų galvoja, kad prijungus prie automobilio diagnostikos įrenginį bus pašalintas gedimas. Deja, tiesa yra ta, kad atlikus kompiuterinę diagnostiką meistras gali lengviau orientuotis nustatant gedimą ir jo priežastis, tačiau tai nereiškia, kad diagnostinė patikra šalina gedimus.

Mūsų servise atliekama lengvųjų automobilių, motociklų ir sunkiojo transporto gedimų diagnostika ir elektroninių sistemų veikimo sutrikimų šalinimas. Automobilių Mercedes Benz, BMW, Opel, Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti, Mazda, Ford, Peugeot, Renault, Volvo, Saab, Maserati ir kt. valdymo modulių klaidų nuskaitymas ir jų programavimas, atliekamas naudojant reguliariai atnaujinamą programinę ir diagnostinę įrangą. 

Diagnostikos įranga atliekame sekančias funkcijas:

  • Gedimų kodų skaitymas ir trinimas;
  • Valdymo blokų identifikavimo parametrų nuskaitymas;
  • Automobilio papildomų funkcijų aktyvacija;
  • Kodavimas;
  • Adaptacijos;
  • Serviso parametrų keitimas;
  • Baziniai nustatymai;

Funkcijos yra atliekamos ne tik dyzelinio ar benzininio variklio valdymo blokuose, bet ir tokiuose moduliuose, kaip: automatinė pavarų dėžė, stabdžių antiblokavimo sistema (ABS), stabilumo kontrolės sistema (ESP), klimato kontrolės ir valdymo sistema, centrinis elektros paketas, oro pagalvių valdymo sistema (SRS AIRBAG), vairo stiprintuvas, prietaisų skydelis, centrinis užraktas, imobilizatorius, navigacija (NAVI), radijas, daugiafunkcinis monitorius, ksenoninių žibintai, CAN tinklas ir kituose elektroninio valdymo blokuose. 

NAUDOJAMA ĮRANGA

Diagnostinė patikra atliekama naudojant originalią konkrečių automobilių gamintojų įrangą, tai garantuoja teisingą klaidų nuskaitymą ir kokybišką gedimo šalinimą.

AUDI/VW grupė - VAS, VAG, VAG CAN Commander, CARPROG ; BMW - GT-1(DIS), OPS, BMW Scan 1.4, INPA; MERCEDES - Star Diagnosis (DAS); PEUGEOT - Peugeot Planet (PP2000); CITROEN - Lexia 3; VOLVO - Volvo Dice; FORD/JAGUAR/MAZDA - VCM IDS; PORSCHE - Porsche Scanner; OPEL/SAAB - Opel Tech2, OP-COM; TOYOTA - Toyota Denso Scanner; RENAULT - Renault Clip; HONDA - Honda GNA; universalūs skeneriai - Launch X431, Launch X431 Tool, Carmanscan.

  

 

 

 

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti